Fernbus Simulator Poland – Doświadcz jazdy w nowym kraju już dziś!

Osiem lat po premierze ten wyjątkowy symulator kierowcy autobusu nie przestał się rozwijać. Gracze pokonają 682 km nowych dróg i zawiozą pasażerów na 17 nowych przystanków autobusowych w 15 miastach.

Aerosoft GmbH i TML-Studios z dumą informują, że dodatek DLC Poland do gry Fernbus Simulator został oficjalnie udostępniony na platformie Steam na PC z 15% zniżką. Ośmioletnia historia Fernbus Simulator sprawiła, że gra stała się uwielbianym klasykiem w katalogu Aerosoft Move, a DLC Polska jest kolejnym ważnym kamieniem milowym w rozwoju gry.

Zobacz również: Young Royals – recenzja serialu. Sometimes love is not enough…

Od dziś gracze mogą wreszcie podróżować przez serce Europy Środkowej, odkrywając zupełnie nowe 682 km dróg. Na pasażerów czeka 17 nowych przystanków autobusowych rozsianych po 15 miastach w Polsce. Kraj ten jest kolejnym po Francji, Holandii, Austrii, Szwajcarii i Luksemburgu, który otrzymał dedykowane DLC.

Polska, znana z bogatego dziedzictwa kulturowego i różnorodnych krajobrazów, czeka teraz na eksplorację w Fernbus Simulator. Tymczasem dodatek odkrywa słynne polskie miasta, takie jak Warszawa, Kraków i Gdańsk, wszystkie tętniące życiem i odtworzone ze wspaniałymi szczegółami! Gracze mogą przemierzać drogi krajowe, autostrady i drogi szybkiego ruchu pełne inteligentnych kierowców AI.

Kluczowe elementy DLC Polska

  • 15 nowych miast i 17 nowych przystanków autobusowych: Gracze mogą odkryć różnorodne miejsca docelowe, w tym Warszawę, Kraków, Katowice, Gdańsk i nie tylko. Łącznie czeka 17 różnych przystanków autobusowych, na których można zabrać i wysadzić pasażerów.
  • Rozszerzona mapa świata: Gracze mogą odkryć nowe wymagające trasy obejmujące dodatkowe 682 kilometry dróg, oferując prawdziwie rozległy wirtualny plac zabaw.
  • Zabytki znane na całym świecie: Gracze mogą odkryć bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne Polski, poruszając się po jej drogach.
  • Niespotykany poziom szczegółowości. W grze czekają widoki i dźwięki Polski dzięki pieczołowicie odtworzonemu otoczeniu, oryginalnym znakom drogowym, jak również autentycznej dynamice ruchu

DLC Poland dla Fernbus Simulator jest dostępne do kupienia poprzez Steam już teraz. Tymczasem przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez jedno z najbardziej urzekających miejsc w Europie Środkowej.


Fot. główna: materiały prasowe | Marchsreiter

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze