Alicja zapowiada debiutancki album singlem spokojnie panowie

Singiel spokojnie panowie to zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami debiutanckiego albumu Alicji. Premierowy utwór może nieco zaskoczyć wszystkich fanów artystki energetycznym brzmieniem, które nadal jednak utrzymane jest w bliskim jej sercu soulowo-bluesowym klimacie.  

Odświeżonemu brzmieniu towarzyszy mocny i szczery tekst. spokojnie panowie jest ironiczną opowieścią poruszającą niezwykle ważny temat. Alicja przygląda się zjawisku przemocy i wytyka agresywne męskie zachowania, z którymi nierzadko przychodzi się mierzyć kobietom. W tekście nawiązuje do realnych sytuacji, które przydarzyły się osobom z jej bliskiego otoczenia.

Zobacz również: Paula Roma – Ta, co płonie z miłości – recenzja płyty

Alicja przyznaje, że potrzebowała czasu, aby nabrać odwagi do pokazania siebie taką, jaką jest naprawdę. Nowy singiel to zapowiedź nadchodzącego materiału, na którym znajdziemy niezwykle osobiste teksty, poruszające tematy ważne dla Alicji oraz jej bliskich. Artystka zawarła w nich swoje odważne przemyślenia oraz przeżycia z ostatnich kilkunastu miesięcy.

Alicja wystąpi na festiwalu NEXT FEST, który odbywa się w dniach 18-20 kwietnia w Poznaniu.

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze