Kwietniowe nowości na Netflix

Znamy nowości na Netflix na kolejny miesiąc! W kwietniu przygotujcie się na wielkie powroty i fascynujące premiery. W Netflixie zadebiutuje Rebel Moon – Część 2: Zadająca rany – kontynuacja epickiej sagi Kory i ocalałych żołnierzy, gotowych na najwyższe poświęcenia. Zobaczymy też miniserial Ripley na podstawie bestsellerów Patricii Highsmith, w którym w postać nowojorskiego oszusta wciela się Andrew Scott.

Wiele emocji wzbudzi również film Mocny Temat, z udziałem Gillian Anderson w roli dziennikarki, która przeprowadza kontrowersyjny wywiad z księciem Andrzejem. Fani uniwersum Sandmana wyczekiwać mogą opartego na popularnej serii komiksów Neila Gaimana serialu Martwi detektywi. Miłośników natury zafascynują sieci relacji, mających wpływ na ekosystemy z całego świata, ukazane w serialu dokumentalnym Nasz pełny życia świat.

Zobacz również: Problem trzech ciał – recenzja serialu. 400 lat na zmiany

Poniżej wideo zapowiadające nowości na Netflix na kwiecień:

Fot. główna: Serial Ripley/Netflix.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze