iDKHOW zagra koncert w Warszawie!

Ruszyła amerykańska trasa koncertowa iDKHOW, czyli I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME. Niebawem Dallon Weekes zawita również do Polski!

Bilety na koncert iDKHOW w sprzedaży na www. winiarybookings.pl

14 czerwca 2024 – Proxima, Warszawa

Dallon Weekes wystąpi na warszawskiej scenie w ramach solowego projektu I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME. Trasa promuje najnowszy album Gloom Division, który miał swoją premierę 27 lutego. iDKHOW powstało pierwotnie jako sekretny projekt Weekesa z perkusistą Ruyanem Seamanem. Obecnie natomiast na koncie grupy znajdują się już dwa albumy studyjne oraz EPka.

Zobacz również: Najlepsze albumy 2024 roku

Streamy muzyki iDKHOW liczą już ponad 2 miliardy, wliczając w to odtworzenia debiutanckiego albumu RAZZMATAZZ. Trwająca trasa promuje drugi album, w maju dobiegnie końca w Stanach, a w czerwcu rozpocznie się w Europie. Koncert w Warszawie będzie jedynym występem w Polsce.

iDKHOW
Fot. Materiał promocyjny/winiarybooking.pl

Fot. główna: Kerrang.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze