Znamy obsadę Oszukać przeznaczenie: Bloodlines

Studio New Line Cinema potwierdziło główną obsadę szóstego filmu z serii Oszukać przeznaczenie, czyli Bloodlines. Premiera nowej części zaplanowana jest na 2025 rok.

Oszukać przeznaczenie to seria horrorów opowiadających o grupach nastolatków, którym udaje się przeżyć jakąś katastrofę lub wypadek, lecz pomimo tego nie mogą uciec od śmierci.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Dotychczasowo w obsadzie znaleźli się Brec Bassinger, Teo Briones, Kaitlyn Santa Juana, Richard Harmon, Anna Lore, Owen Patrick Joyner, Max Lloyd-Jones, Rya Kihlstedt oraz Tinpo Lee. Największą gwiazdą filmu ma być Tony Todd, czyli legendarny Candyman, w roli Williama Bludwortha.

Detale dotyczące fabuły pozostają tajemnicą. Oszukać przeznaczenie: Bloodlines obecnie jest w trakcie realizacji w Vancouver. Za reżyserię odpowiadają Zach Lipovsky i Adam B. Stein. Scenariusz napisali Guy Busick i Lori Evans Taylor. Jon Watts i Dianne McGunigle zajmują się produkcją wraz z Craigiem Perrym i Sheilą Hanahan Taylor, wieloletnimi weteranami serii.

Ostatnia odsłona franczyzy – Oszukać Przeznaczenie 5 – ukazała się w 2011 roku. Głównym bohaterem filmu jest Sam (Nicholas D’Agosto), który jadąc autobusem przez most, doświadcza wizji, gdzie konstrukcja się zawala.

Źródło grafiki: Rotten Tomatoes

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze