Imagine Dragons rozpoczynają nowy rozdział singlem Eyes Closed

Imagine Dragons wracają z singlem Eyes Closed. Zilustrowany enigmatycznym klipem utwór jest początkiem nowego rozdziału w fascynującej historii grupy.

Futurystyczny hymn łączy w sobie elementy alternatywy, rapu, elektroniki i rocka. Zgrabnie napisanemu tekstowi towarzyszy industrialna produkcja. Dan Reynolds szarżuje wokalnie na tle szorstkiego, bazującego na hip-howym rzemiośle bitu doprawionego imponującymi syntezatorami i smyczkami.

– Po przerwie i czasie spędzonym z rodziną i bliskimi, poczułem, że chcę wrócić do dźwięków, które przyniosły nam najwięcej radości, ale spojrzeć na nie z innej strony. Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy wydaliśmy pierwszą płytę. Mimo wszystko niektóre rzeczy zawsze pozostaną takie same – zauważa Dan Reynolds. – Znalezienie równowagi między nostalgią a świeżością przynosi mi najwięcej radości podczas nagrywania. Świetnie bawiliśmy się w studiu i mamy nadzieję, że spodoba wam się owoc naszej pracy – dodaje lider Imagine Dragons.

Zobacz również: Najlepsze piosenki Imagine Dragons

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze