Niemoc powraca z jubileuszowym projektem RMX

RMX jest jubileuszowym projektem zespołu Niemoc, koncertowo podsumowującym dekadę ich współpracy i wachlarz stylów, które muzycy eksplorowali od garażowych początków w Zielonej Górze po dojrzałą fazę, w której tworzą obecnie.

RMX to elementy całego katalogu zespołu w świeżych aranżacjach instrumentalnych, a także goście wokalni w znanych oraz zupełnie nowych kompozycjach.

Począwszy od kwietnia, zespół planuje premiery nowych singli (instrumentalnych i nie tylko) i nową odsłonę wizualną, aby przez rok celebrować wraz z fanami ten duży kamień milowy.

Niemoc to wyjątkowe trio, powstałe w 2014 roku w Zielonej Górze i obecnie działające w Poznaniu. Przez dekadę budowania swojego katalogu melodyjnych gitarowych riffów i porywających tanecznych bitów, zespół wyrobił sobie niemałą markę na polskiej scenie alternatywnej.

Zobacz również: Rozen – Róża – recenzja płyty

Fot. główne: fot. Martyna Wilczyńska // materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze