Fantastyczna czwórka: Julia Garner jako Silver Surfer. Jest też nowy plakat!

W najnowszej adaptacji filmowej Fantastycznej czwórki zobaczymy Silver Surfera. I to w żeńskim wydaniu! W rolę wcieli się Julia Garner.

Fantastyczna czwórka jest już obsadzona: Pedro Pascal wystąpi w roli Reeda Richardsa (Pan Fantastic), Vanessa Kirby zagra Sue Storm (Niewidzialna kobieta), Josepha Quinna zobaczymy jako Johnny’ego Storma (Ludzka Pochodnia), a Ebona Moss-Bachracha będziemy oglądać jako Bena Grimma (Rzecz lub Stwór). O tym, kto zagra głównych bohaterów, wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz do obsady dołączyła również Julia Garner.

Garner znana jest z serialu kryminalnego Netflixa, Ozark oraz Kim jest Annna?. Za kreacje Ruth w tej pierwszej produkcji otrzymała statuetkę Emmy, zaś za swój występ w roli Anny Delvey została do tej nagrody nominowana. Wybór jej osoby do roli Silver Surfera spotkał się z mieszanymi odczuciami, ale i wieloma teoriami.

Zobacz również: Najlepsze komiksy 2024 roku

Patrząc na to, że Marvel mocno rozwija multiwersum, teoria, że pojawi się więcej niż jeden Silver Surfer, jest wielce prawdopodobna. Na potwierdzenie tego będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Dodatkowo zaledwie dzień po podaniu informacji o Silver Surferze do wiadomości publicznej, Marvel opublikował też nową grafikę z okazji 04.04. Przedstawia ona Ludzką Pochodnię. W postać wcieli się, wspomniany już wcześniej, Joseph Quinn, który zdobył popularność dzięki roli Eddiego Munsona w Stranger Things.

Plakat Fantastyczna czwórka
Fot. materiały promocyjne Marvel

Fantastyczna czwórka premierę będzie miała 25 lipca 2025. Produkcja filmu rozpocznie się już latem, a reżyserią tego dzieła filmowego zajmie się Matt Shakman, który pracował wcześniej przy produkcji serialu WandaVision. Scenariusz stworzyli zaś Josh Friedman, Jeff Kaplan, Eric Pearson and Ian Springer.

Fot. źródło grafiki głównej theronnin.org

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze