Gra o tron z kolejnym spin-offem. Znamy obsadę The Hedge Knight

Niedawno została ogłoszona data emisji drugiego sezonu Rodu smoka. Akcja serialu ma miejsce niemal 200 lat przed wydarzeniami z Gry o tron. HBO nie zwalnia jednak tempa i przygotowuje kolejny prequel kultowego serialu fantasy.

Serial A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight oparty jest na Opowieściach z Siedmiu Królestw – serii literackiej George’a R. R. Martina, przedstawiającej przygody Dunka i Jajka. Historia rozgrywa się blisko 100 lat przed zdarzeniami z Gry o tron. W rolę Ser Duncana Wysokiego ma wcielić się Peter Claffey. Jajo, czyli późniejszego króla Aegona V, zagra Dexter Sol Ansell – odtwórca młodego Coriolanusa Snowa w Igrzyskach śmierci: Balladzie ptaków i węży.

Zobacz równieżNiezwyciężony, sezon 2 – recenzja 2. części. Cisza przed burzą

The Hedge Knight
Peter Claffey i Dexter Sol Ansell (Shane C Robinson/A P Wilding)

Prace nad serialem rozpoczęły się w 2021 roku. Za scenariusz ma odpowiadać sam George R. R. Martin, pełniący również funkcję producenta wykonawczego. Pierwszy sezon The Hedge Knight ma ukazać się pod koniec przyszłego roku na HBO Max.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze