Trzeci album studyjny Billie Eilish z premierą 17 maja

Billie Eilish ogłosiła szczegóły wyczekiwanego trzeciego albumu studyjnego, HIT ME HARD AND SOFT, który ukaże się 17 maja nakładem Darkroom/Interscope Records.

Najbardziej odważny z dotychczasowych albumów, HIT ME HARD AND SOFT, jest zróżnicowaną, a zarazem spójną kolekcją piosenek. Idealnie jest słuchać jej od początku do końca. Wydanie jest dokładnie takie, jak sugeruje tytuł: uderza zarówno mocno, jak i delikatnie. Dotyczy to warstwy tekstowej oraz muzycznej. Nowy album przełamuje bariery gatunkowe, a przy okazji przeciwstawia się trendom.

Zobacz również: Grammy 2024 – znamy zwycięzców!

Krążek zabiera słuchacza w podróż poprzez złożony pejzaż dźwiękowy, zanurzając słuchaczy w pełnym spektrum emocji. To po prostu to, co wielokrotna zwyciężczyni Grammy i Oscarów robi najlepiej – Billie Eilish jest najbardziej ekscytującą songwriterką swoich czasów.

HIT ME HARD AND SOFT zostało napisane przez Billie i FINNEASA, jej brata oraz wieloletniego współpracownika, który odpowiada także za produkcję. Album ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych. W ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu formaty fizyczne dostępne będą w limitowanych wariantach. Ukażą się tego samego dnia, z taką samą tracklistą.

HIT ME HARD AND SOFT będzie mieć światową premierę 17 maja 2024. Album można zamówić tutaj.

Źródło grafiki: William Drumm (oficjalne materiały prasowe)

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze