Monopoly otrzyma film. W roli głównej Margot Robbie

Margot Robbie skradła serca widowni na całym świecie latem zeszłego roku, kiedy wcieliła się w rolę kultowej lalki w filmie Barbie. Australijska aktorka ma zagrać w kolejnej ekranizacji świata gier i zabawek. Co wiemy o nadchodzącej adaptacji Monopoly?

Po globalnym sukcesie Barbie świat obiegła informacja o tym, że Hasbro planuje produkcje filmów inspirowanych ich najpopularniejszymi produktami. Zgodnie z zapowiedzią, prace nad jednym z nich już trwają. Wytwórnia Lionsgate ogłosiła podczas targów CinemaCon, że stworzy film na podstawie znanej gry planszowej Monopoly. Współtwórcą ekranizacji będzie wytwórnia LuckyChap, która należy m.in. do Margot Robbie. Aktorka pojawi się w obsadzie filmu.

Zobacz równieżNajlepsze gry 2024 roku

Jako jedna z najbardziej kultowych gier na świecie, Monopoly zapewnia niesamowitą platformę do opowiadania historii. Jesteśmy podekscytowani, że mamy u boku wyjątkową wizję LuckyChap i Lionsgate, aby przenieść ten historyczny element kultury popularnej na duży ekran.

Zev Foreman, Hasbro Entertainment

Monopoly jest jedną z najpopularniejszych gier planszowych na świecie i jest dostępna w ponad 100 krajach. Od 1935 roku sprzedano blisko pół miliarda egzemplarzy planszówki. Lionsgate rozszerzył swoje prawa do Monopoly wraz z zakupem eOne w grudniu 2023 roku.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze