Nowości na kwiecień od Nagle! Comics

Wydawnictwo Nagle! Comics ogłosiło właśnie zapowiedzi komiksowe na kwiecień. Pośród nich znajdziemy komiks pierwszego Polaka, który zdobył prestiżową nagrodę Hugo Award!


FRONTIER

Nagle na kwiecień

Autorzy: Guillaume Singelin

Format/oprawa/liczba stron: 220×312 / twarda / 200

Data premiery: 30.04.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 134,90 zł

Dla fanów: Interstellar, Marsjanin

Wiek: 14+

Opis: Ten komiks opowiada o codzienności ludzi żyjących w nowym świecie, gdzieś na rubieżach znanego wszechświata, w całkowitym oderwaniu od swojej kolebki. Ziemia dusi się z powodu wyeksploatowania ostatnich zasobów, ostatnią nadzieją ludzkości są niezbadane przestrzenie poza granicami Układu Słonecznego. Historię podboju kosmosu śledzimy przez pryzmat burzliwych losów trójki bohaterów: naukowca Ji-soo, najemniczki Caminy i górnika Alexa. Rzadko trafia się takie połączenie – mądre i ambitne ekologiczne SF w zaskakującej, realistyczno-cartoonowej oprawie Guillaume Singelina – jednego z niekwestionowanych mistrzów współczesnego komiksu.

Zobacz także: Najlepsze komiksy 2024 roku


MOCNY W GĘBIE

nagle na kwiecień

Autorzy: Bartosz Sztybor (scenariusz), Akeussel (rysunki)

Format/oprawa/liczba stron: 196×270 / miękka ze skrzydełkami / 124

Data premiery: 24.04.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 84,90 zł

Dla fanów: The Wire, Atlanta

Wiek: 16+

Opis: Rahim to typowy „dobry chłopak” z przedmieść. Podobnie jak jego kumple jara się historiami o „Nieśmiertelnym Alu” – legendzie lokalnej gangsterski. Chciałby być jak Al, ale raczej dużo gada a mało robi. Ale pewnego dnia dostanie szansę, żeby się wykazać… Ten komiks nie ma słabych punktów – oryginalne, zapadające w pamięć rysunki i scenariusz pierwszego polskiego zdobywcy prestiżowej Hugo Award, czyli Bartosza Sztybora (Wiedźmin, Cyberpunk 2077).

Zobacz także: Star Wars: Wielka Republika – Ostrze – recenzja komiksu. Na noże albo wcale


SAINT-ELME. TOM 4

nagle na kwiecień

Autorzy: Serge Lehman (scenariusz), Frederik Peeters (rysunki)

Format/oprawa/liczba stron: 214×280 / twarda / 80

Data premiery: 24.04.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 79,90 zł

Dla fanów: FargoTwin Peaks

Wiek: 16+

Opis: Mimo brutalnych tortur Franckowi udaje się zbiec z podziemi zarządzanej przez Saxów rozlewni wody mineralnej. Tymczasem w Saint-Elme pojawia się tajemniczy brat Francka, Philippe, Jansky zleca Derwiszowi zabicie Rolanda, a młoda Romane Martens odkrywa, że jej ojciec przemawia do pustego fotela. Atmosfera w Saint-Elme zagęszcza się, robi się coraz dziwniej, kryminał powoli zamienia się w horror.

Źródło grafiki głównej: logo Nagle! Comics

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze