Film One Punch Man dostanie nowy scenariusz

Scenarzystka Heather Anne Campbell 14 kwietnia ogłosiła oficjalnie na Twitterze, że będzie pracować nad nowym scenariuszem hollywoodzkiej adaptacji anime One Punch Man. Pomoże jej w tym Dan Harmon. Duet wcześniej pracował wspólnie przy serialu Rick i Morty.

Adaptację po raz pierwszy ogłoszono w 2020 roku. Wcześniejszy scenariusz napisali Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. Dwa lata później do ekipy filmowej dołączył jako reżyser i producent Justin Lin, który ma na swoim koncie kilka filmów z serii Szybcy i Wściekli.

Seria mang One Punch Man została pierwotnie opublikowana jako komiks internetowy w 2009 roku, a następnie wydana drukiem w 2012 roku. Kolekcja zawiera obecnie 26 tomów i jest jedną z najlepiej sprzedających się mang wszech czasów.

Zobacz również: Princess Peach: Showtime! – recenzja gry. Księżniczka niejedną ma twarz

Anime One Punch Man ukazało się w 2015 roku i doczekało się dwóch sezonów. Serial jest satyrą gatunku superbohaterskiego i anime typu Dragon Ball. Głównym bohaterem jest zwykły śmiertelnik Saitama, który po trzech latach treningów osiąga taką moc, że powala przeciwników jednym ciosem.

Źródło grafiki: GamePro

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze