Star Wars Outlaws – poznaliśmy nowe szczegóły!

Ubisoft rozpoczął promocję gry Star Wars Outlaws, której premiera odbędzie się 30 sierpnia 2024 r. Julian Gerighty w rozmowie z Game Informer przyznał, że nie powinniśmy się nudzić.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się, że każda planeta ma mieć wokół siebie szereg dodatkowych aktywności, zapewniających wiele godzin rozrywki. Ponadto deweloperzy skupili się na stworzeniu dynamicznych wydarzeń, co pozwoli na doświadczenie nieco innych wydarzeń niż znajomi grający w Star Wars Outlaws w podobnym czasie. Z pewnością istotnym aspektem będzie tu reputacja bohaterki, która wpłynie na to, jak potoczą się wybrane wydarzenia w przestrzeni kosmicznej. Zyskując właściwą reputację wśród konkretnych grup, będziemy w stanie utorować sobie drogę do kolejnych misji i pewnych korzyści.

Zobacz również: Star Wars Outlaws – jest fabularny zwiastun

Twórcy gier zadbali również o właściwą prezentację syndykatów. Star Wars Outlaws pozwoli nam poznać różne przestępcze frakcje, z którymi będziemy mogli współpracować. Różne frakcje przyniosą graczowi inne misje. Dlatego też gracz będzie musiał działać w taki sposób, by upewnić się, że jest w stanie wykonać zadanie główne. Ponadto każda z frakcji będzie posiadać swój „skarbiec”, do którego główna bohaterka może się włamać i znaleźć  cenne materiały lub przedmioty. Więcej informacji w filmie poniżej.

Grafika główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze