Transformers One – już jutro nietypowa premiera zwiastuna!

Paramount Pictures ogłosiło, że pierwszy zwiastun Transformers One zadebiutuje już jutro. Premiera odbędzie się poza granicami Ziemi!

Produkcja jest już długo oczekiwaną historią powstania najbardziej kultowych postaci w uniwersum Transformers. Opowie o tym, jak Optimus Prime (Chris Hemsworth) i Megatron (Brian Tyree Henry) z towarzyszy broni staną się zaprzysiężonymi wrogami. Josh Cooley (Toy Story 4) reżyseruje film na podstawie scenariusza Andrew Barrera i Gabriela Ferrariego. Producentem wykonawczym Transformers One jest między innymi legendarny filmowiec Steven Spielberg.

Transmisję wydarzenia będzie można śledzić na kontach społecznościowych Transformers i na kanale Paramount Pictures w serwisie YouTube. Statek kosmiczny zostanie wystrzelony 18 kwietnia o godzinie 6 rano czasu pacyficznego (w Polsce – godzina 15). Po około godzinie od startu, gdy statek osiągnie wysokość ponad 30 kilometrów nad Ziemią, zostanie zaprezentowany zwiastun produkcji. Dodatkowo poprzedzony będzie przygotowanym wprowadzeniem przez Chrisa Hemswortha oraz Briana Tyree Henry’ego.

Zobacz także: Perfect Days – recenzja filmu. Pochwała prostego życia

W Transformers One usłyszymy użyczą głosu: Steve Buscemi, Laurence Fishburne i Jon Hamm. Film trafi do kin w USA 13 września 2024 r.

Źródło grafiki głównej: logo filmu

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze