Seibert prezentuje singiel Ellie

Teledysk do utworu powstał przy użyciu technologii AI, w nowoczesny sposób ukazując ponadczasową tematykę piosenki. Kolejny singiel Tadeusza Seiberta, finalisty 10. edycji programu The Voice of Poland jest zapowiedzią debiutanckiej płyty artysty.

Ellie to słodko-gorzka opowieść o różnych odcieniach miłości, która może nam dostarczać skrajnych emocji. Mówi się, że „przeciwieństwa się przyciągają”, ale czy zawsze tak jest? Jednego dnia, najbliżsi sobie ludzie mogą mówić zupełnie innym językiem, przy powiewie silnego wiatru zmian.

Zobacz równieżNajciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Piosenka powstała jeszcze w pandemii, ale dopiero teraz artysta zdecydował się na premierę, bo często piosenki dojrzewają w szufladzie – podobnie jak miłość, która wyczekuje odpowiedniego momentu, aby nadać życiu barw. Seibert celowo nie używa tu żadnego z popularnych polskich imion – w ten sposób odbiorcy mogą w łatwy sposób odnaleźć w tym pseudonimie własną Ellie.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze