Kapitan Ameryka: Nowy Wspaniały Świat – oficjalny wygląd nowego Falcona

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego filmu o Kapitanie Ameryce. Czwarta część o najpopularniejszym bohaterze Ameryki, przypomina o sobie nowymi informacjami. Tym razem padło na wygląd Falcona w produkcji. 

Według wcześniejszych zapowiedzi Joaquin Torres (Danny Ramirez), stanie się nowym Falconem w MCU. Postać oraz jej relację z Samem Wilsonem (Anthony Mackie) – aktualnym Kapitanem Ameryką, mogliśmy śledzić w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Jednakże jego przemiana w superbohatera zostanie zaprezentowana dopiero w nowym filmie Kapitan Ameryka: Nowy Wspaniały Świat. Dzięki współpracy Marvela z firmą McDonald’s, wyciekło oficjalne zdjęcie postaci w kostiumie. Ujawniony wygląd pojawił się na ich najnowszej reklamie w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Amazing Spider-Man. Tom 3 – recenzja komiksu. Co tu się…

Co do fabuły samego filmu, niewiele na ten moment wiadomo. Wiemy jedynie, że głównym antagonistą będzie Lider. Postać jest znana z komiksów Marvela jako główny przeciwnik Hulka. Bruce Banner jednak ma się nie pojawić w produkcji, ale za to na ekranie ujrzymy Red Hulka, którego zagra Harrison Ford. Kapitan Ameryka: Nowy Wspaniały Świat będzie miał premierę w 2025 roku.

Źródło grafiki głównej: Daniel Acuna (Marvel Comics)

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze