Biomutant, z nieedytowaną rozgrywką, w promocji na Nintendo Switch

Przenośna magia: Baśniowe, postapokaliptyczne RPG z otwartym światem z nieedytowaną rozgrywką na Nintendo Switch ujawniony z dużą obniżką na zamówienia przedpremierowe.

Biomutant wyjdzie na konsolę Nintendo Switch 14 maja 2024 roku. Aby uchylić graczom rąbka tajemnicy, udostępniono nieedytowany materiał z rozgrywki. Film pokazuje walkę, różne umiejętności i podróżowanie po lądzie, w powietrzu i na morzu, a jego kulminacją jest zażarta walka z bossem: dzikim, trójgłowym Porky Puff.

Zobacz również: Banishers: Ghosts of New Eden – recenzja gry. W imię miłości

Materiał nagrany w trybie TV przedstawia rozgrywkę w rozdzielczości 1080p (z rozdzielczością dynamiczną) przy stabilnych 30 klatkach na sekundę. W trybie przenośnym dostępna będzie rozdzielczość 720p (z dynamiczną rozdzielczością) przy stabilnych 30 klatkach na sekundę. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Gra ukaże się na konsoli Nintendo Switch™ 14 maja 2024 roku. Na premierę trafi do niej pełna polska wersja językowa (z dubbingiem i napisami) oraz dołączony dodatek z klasą Najemnika. Jednakże zamówienie gry w przedsprzedaży obniży tę cenę aż o 20%.

Zobacz również: Biomutant – recenzja gry. Puchata, urocza historia o… postapokalipsie

Biomutant
screen z gry

BIOMUTANT® to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki. Pozwala on łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów. Gra jest już dostępna na platformach PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™, jak również Xbox Series X/S.


Źródło obrazka głównego: materiały prasowe | Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze