LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy na pierwszym zwiastunie

Lucasfilm oficjalnie ogłosił nową serię z uniwersum gwiezdnych wojen. O czym opowie nowa produkcja LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy?

LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy to czteroczęściowa seria, która już w tym roku zadebiutuje na platformie Disney+. Jednym z najbardziej zaskakujących elementów serialu będzie powrót Ahmeda Besta w roli Jar Jar Binksa. Tym razem wcieli się w Lorda Sithów. Fabuła skupi się na Sigu Greeblingu (Gaten Matarazzo), który natrafi na potężny artefakt w ukrytej świątyni Jedi. Dzięki niemu trafi to galaktyki, gdzie wszystko będzie na opak. Złoczyńcy stali się bohaterami, a dawni bohaterowie – złoczyńcami. Losy całej galaktyki zależą teraz od Stiga. Będzie musiał zebrać wszystkie rozrzucone po kosmosie elementy w jedną całość i naprawić rzeczywistość.

Zobacz także: Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium – recenzja serialu. Long live the Empire

W zwiastunie czekają na nas takie niespodzianki, jak Ewoki pilotujące X-Wingi, czy wcześniej wspomniany i długo wyczekiwany przez fanów – Sith Jar Jar Binks, który do tego wysiada z czarnego Sokoła Millenium! Za produkcję odpowiedzialni są są Dan Hernandez i Benji Samit. Znani już z takich produkcji jak Pokémon Detektyw Pikachu Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos. Oprócz Matarazzo w obsadzie głosowej znaleźli się również Tony Revolori jako Dev Greebling, Bobby Moynihan jako Jedi Bob, Marsai Martin jako Yesi Scala, Michael Cusack jako Servo oraz Mark Hamill w roli Luke’a Skywalkera.

LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy zadebiutuje już 13 września na Disney+.

Źródło grafiki głównej: logo produkcji, Lucasfilm

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze