Pyrkon 2024 przedstawia program festiwalu

Program Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2024 nareszcie jest gotowy. Jak co roku uczestnicy mogą liczyć na setki godzin fantastycznych spotkań, prelekcji, konkursów i wiele, wiele innych atrakcji.

W programie znalazła się pełna rozpiska godzin i sal, dzięki której Pyrkonowicze będą mogli przygotować się na spotkanie z ulubionymi twórcami fantastyki, a tych w tym roku nie zabraknie. Wystarczy wspomnieć o takich nazwiskach jak np. Miranda Otto – aktorka znana z Władcy Pierścieni, czy David Lloyd, rysownik i twórca postaci V z komiksu V jak Vendetta. Nie zabraknie także polskich autorów i autorek fantastyki.

Zobacz również: Funko POP Anime – najlepsze figurki, część 1

Organizatorzy wydarzenia przygotowali w tym roku kilka nowości, które ułatwią uczestnikom pobyt na Pyrkonie. Są to m. in.: wyszukiwarka umożliwiająca szukanie po słowach w tytule, opisie, nazwie strefy, nazwisku gościa lub prowadzącego i lokalizacji, a także szereg filtrów do wyszukiwania. Będzie również możliwość pobrania programu w formacie pliku CSV lub PDF. Punkty programu objęte rezerwacją za pomocą tokenów oraz warsztaty, których będzie dotyczyła wcześniejsza rejestracja będą od teraz wyraźnie oznaczone.

Tegoroczna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2024 odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie festiwalu.

Obrazek wyróżniający: Karolina Nakazato // Pyrkon // materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze