Chuck Norris powróci w filmie Agent Recon

84-letni Chuck Norris przerywa emeryturę, na którą przeszedł w 2005 roku, aby wcielić się w rolę Alastaira w filmie Agent Recon. Film otrzymał pierwszy zwiastun!

Chuck Norris od 2005 roku przebywał na emeryturze. Od tego czasu okazjonalnie wracał na gościnne występny, np. w filmie Niezniszczalni 2, czy serialu Hawaii 5.0. W 2024 roku zobaczymy go w pełnometrażowej produkcji, która jest niskobudżetowym filmem akcji w klimacie science fiction.

Zobacz również: Kaskader – recenzja filmu. Kciuk w górę

Bohaterem jest Alastair (Chuck Norris), który jest dowódcą tajnego oddziału, mającego za zadanie ochronę Ziemi. Razem z doświadczonym porucznikiem Greenem (Marc Singer) i jego marines, otrzymują misję namierzenia tajemniczej energii w bazie w Nowym Meksyku. Pojawiają się podejrzenia, że prowadzone są tam eksperymenty z wykorzystaniem pozaziemskiej technologii. Gdy oddział napotyka nieznaną istotę o wielkiej sile, wyjątkowej szybkości i zdolności kontrolowania umysłu przeciwnika, trio bohaterów musi zacząć walkę z hordami nieprzyjaciół. Celem jest odkrycie prawdy stojącej za fortecą kosmitów i uratowanie ludzkości przed zagładą.

Premiera światowa filmu odbędzie się 21 czerwca 2024 roku.

Fot. główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze