Ice Spice prezentuje singiel Gimmie A Light

Międzynarodowa gwiazda Ice Spice wraca z Gimmie A Light – pierwszym oficjalnym singlem promującym jej nadchodzący debiutancki album Y2K. Wyczekiwana płyta ukaże się jeszcze w tym roku nakładem 10K Projects / Capitol Records.

Producentem piosenki jest RiotUSA. Artyści współpracowali wcześniej kilkukrotnie, m.in. przy nagrodzonym złotą płytą singlu Munch (Feelin U). Nowy utwór jest skoncentrowany na samplu z hitu Gimme the Light legendy dancehallu – Seana Paula. Wywodząca się z nowojorskiej sceny drillowej Ice Spice pokazuje w piosence pełnię swoich możliwości – znakomite wersy, doskonałą technikę i umiejętność panowania nad głosem.

Zobacz również: Dua Lipa – Radical Optimism – recenzja albumu

Wiele redakcji okrzyknęło zapowiadany na nadchodzące miesiące debiut Ice Spice jednym z najbardziej wyczekiwanych krążków roku. Tytuł Y2K nawiązuje do daty urodzin artystki (1 stycznia 2000 r.). Choć Gimmie A Light jest pierwszym utworem, mającym status singla, fani Bronx Baddie znają już piosenkę Think Y The Shit (Fart), która także znajdzie się na płycie.

Fot. główne: materiały prasowe // Universal Music Polska

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze