Nowy sezon Yellowstone trafi na SkyShowtime

Serwis SkyShowtime ogłosił, że światowy hit Yellowstone jest już w produkcji kolejnego sezonu. Realizowany przez MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios serial wszedł w fazę zdjęć kręconych w stanie Montana. Jak zapowiadano, tytuł ma pojawić się na platformie jeszcze w listopadzie tego roku.

Yellowstone to kronika rodziny Duttonów, posiadaczy największego ranczo w Stanach Zjednoczonych. Pośród zmiennych sojuszy, niewyjaśnionych morderstw, zadanych ran i ciężko wypracowanego szacunku, właściciele są w konflikcie z przygranicznymi sąsiadami. Jest to rozrastające się miasto, rezerwat Indian oraz pierwszy park narodowy Ameryki.

Zobacz również: Special Ops: Lioness – recenzja serialu. Wojna w odcieniach szarości

Serial to dzieło nominowanego do Oscara scenarzysty Taylora Sheridana oraz Johna Linsona. Produkcja powróci z sezonem 5B, do którego właśnie rozpoczęły się zdjęcia. Dystrybutorem serialu jest Paramount Global Content Distribution.

Fot. główna: SkyShowtime.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze