KALEO wystąpią w Polsce!

Zespół KALEO ogłosił brytyjsko-europejską trasę koncertową Payback Tour. Grupa wystąpi jako headliner w różnych miejscach na kontynencie, w tym również w ikonicznej OVO Arena Wembley w Londynie.

6.12.2024 – WROCŁAW – Centrum Koncertowe A2
Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 5 czerwca o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 6 czerwca o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 7 czerwca na LiveNation.pl o godz. 10:00

Zobacz również: twenty one pilots – Clancy – recenzja albumu

KALEO
plakat wydarzenia // Live Nation

Podobnie jak stabilizowanie statku na wzburzonym morzu, KALEO zręcznie poruszają się po ekstremach życia poprzez muzykę. Pochodzący z Reykjaviku zespół KALEO znalazł się na światowej scenie wskutek wydania platynowego albumu A/B z 2016 roku. Wyprzedając trasy koncertowe na kilku kontynentach, zespół zyskał silną reputację.

KALEO świętowali niedawno 10. rocznicę powstania, dając wspaniały występ na żywo przed 250 największymi fanami w Parku Archeologicznym Koloseum w Rzymie. Tym występem dołączyli do grona Raya Charlesa, Steviego Wondera, Billy’ego Joela, The Cure, Eltona Johna i Paula McCartneya jako jedynych artystów, którzy kiedykolwiek zagrali koncert przed ikonicznym zabytkiem. Ten doniosły wieczór został uwieczniony na filmie i zostanie wydany jako KALEO: Viva Roma in the Shadow of the Colosseum. Produkcja ukaże się jeszcze tego lata.

Fot,. główne: materiały prasowe // Live Nation

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze