Metallica w Polsce już za miesiąc!

Już za miesiąc wszyscy fani metalu zjadą się do Warszawy na weekend z zespołem Metallica!

Kultowa grupa Metallica wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym na dwóch koncertach w ramach trasy M72 WORLD TOUR promującej album 72 Seasons. Oba koncerty będą różnić się zarówno setlistą jak i supportem. 5 lipca Metallice towarzyszyć będą Architects i Mamoth WVH, zaś 7 lipca przed legendą metalu wystąpią Five Finger Death Punch i Ice Nine Kills. To jednak nie wszystko, bowiem organizatorzy wydarzenia przygotowali sporo atrakcji, które będą miały miejsce w sobotę, 6 lipca w ramach METTALICA WARSAW TAKEOVER. Fani będą mieli możliwość zobaczenia trzech filmów oraz wzięcia udziału w spotkaniu autorskim z fotografem zespołu. Ponadto, odbędą się również koncerty zespołów The Legacy i Rusty Head w Klubie Proxima.

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Jeśli wciąż wam mało atrakcji, to oficjalny, polski fanklub zespołu zachęca wszystkich fanów do wzięcia udziału w akcji Żółty stadion. Fani 5 lipca podniosą żółtą folię i będą ją trzymać do końca trwania pierwszego utworu. Zapowiada się niezwykłe wydarzenie dla fanów klasycznego metalu!

Ostatnie dostępne bilety zakupicie >tutaj.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze