Wiemy kto będzie reżyserował Toy Story 5

Na pokazie przedpremierowym W głowie się nie mieści 2 Pete Docter zdradził, kto będzie reżyserował Toy Story 5. CCO Pixara zapowiedział, że pracą nad filmem ponownie zajmie Andrew Stanton.

Animacja, opowiadająca o kolejnych przygodach Chudego i Buzza, ma wejść do kin za dwa lata. Andrew Stanton był jednym ze scenarzystów pierwszej, drugiej i czwartej części Toy Story. Możemy się więc spodziewać, że powstająca produkcja jest w dobrych rękach.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium – recenzja serialu. Long live the Empire

Stanton wyreżyserował również takie tytuły jak Dawno temu w trawie, Gdzie jest Nemo, czy WALL-E. Był również producentem m.in. Ratatuj, Meridy Walecznej, Odlotu, czy właśnie W głowie się nie mieści. W ostatnich latach natomiast zajmował się serialami. Pracował przy Stranger Things, For All Mankind czy Problemie trzech ciał.

Toy Story 5
Fot: Disney/Pixar

Toy Story zadebiutowało w 1955. Animowana, amerykańska produkcja stworzona przez Pixar we współpracy z Disney’em. Był to pierwszy film pełnometrażowy stworzony całkowicie przy użyciu techniki komputerowej (CGI).

Nadal nie znamy szczegółów fabularnych na temat nadchodzącego widowiska. Wiemy jednak, że premierę kolejnej części zaplanowano na 19 czerwca 2026 roku.


Źródło grafiki głównej: Disney/Pixar

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze