Dostaliśmy w końcu zapowiedź 2 części historii z odległej alternatywnej galaktyki. Lego Star Wars: Odbuduj Galaktykę z podtytułem Pieces of the Past i pierwszym trailerem.
Lego Star Wars: Odbuduj Galaktykę dostanie nową mini serię o podtytule Pieces of the Past. Tak jak poprzednio dostaniemy cztery odcinki, które będą bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Sig i Dev połączą siły, aby odbudować zrujnowaną galaktykę. Wraz z Jedi Bobem, Yesi Scalą i Servo wyruszą w podróż do najgłębszych zakątków historii LEGO Star Wars, odkrywając fragmenty wszystkich galaktyk, które istniały wcześniej. Zapowiada się istna jazda bez trzymanki.
Zobacz również: Oczy Wakandy – recenzja serialu. Czego oczy nie widzą…
Nawet fani Legend mają na co czekać. Zapowiada się no to, że dostaniemy figurkową wersje sławnego królika- przemytnika Jaxxona „Jax” Tumperakki. Pojawi się również Darth Revan, Cal Kestis i wiele, wiele nowych postaci.
Premiera już 19 września na Disney+.
fot. główna: materiały promocyjne

