O Popkulturowcach

Macie dość stron, które zalewają was codziennie toną chu*owego contentu? Rzygacie clickbaitami i innymi przepisanymi z translatora gówno-newsami? Chcecie poczytać rzetelne treści, a nie rozwiązywać quizy o Weronice Rosati? W takim razie Popkulturowcy to portal dla was

Popkulturowcy to projekt założony we wrześniu 2016 roku przez dwójkę miłośników kina, gier i komiksów. Start był obiecujący – porównania do Tomasza Raczka (“wyglądacie jak dwójka gejów”), dodatni bilans lajków (10 w górę do 9 w dół) oraz 38 subskrypcji, z czego tylko 29 stanowili nasi bliscy, znajomi i fake konta. Droga do sławy i miliona subskrypcji stała przed nami otworem.

Niestety, po bardzo długich, bolesnych i pracowitych czterech tygodniach, przyznaliśmy się do porażki i w październiku 2016 roku Popkulturowcy odeszli w zapomnienie.

Obecna sytuacja na świecie i depresja wywołana kolejnymi pozbawionymi sensu rozporządzeniami rządu przypomniała nam to uczucie, gdy zamykaliśmy działalność. Stęskniliśmy się za tym, tak też powracamy po pięciu latach w rozszerzonym składzie, by raz jeszcze zaznać niezastąpionego smaku rozczarowania.

Będziemy wam dostarczać artykuły, recenzje i filmiki, które – mamy nadzieję – będą i merytoryczne i zabawne. A jak nie, to przynajmniej na tyle żenujące, by przyciągnąć oddanych hejterów, którzy będą nam nieustannie przypominać o naszych wadach. Od fanów popkultury dla fanów popkultury!