Battlefield 2042 – premiera przesunięta!

Electronic Arts ogłosiło zmianę daty premiery gry Battlefield 2042.

Battlefield 2042 nie zadebiutuje 22 października, jak pierwotnie zapowiadano, a 19 listopada. Oficjalną informację przekazał społeczności Battlefielda Oskar Gabrielson, DICE Studio GM w komunikacie, który znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Call of Duty: Vanguard – pierwsze wrażenia z multiplayera!


Podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery Battlefield 2042. Gra zostanie wydana na całym świecie 19 listopada 2021 roku.

Tworzenie Battlefielda nowej generacji w czasie globalnej pandemii postawiło przed naszymi zespołami deweloperskimi nieprzewidziane wyzwania. Biorąc pod uwagę skalę i zakres gry, mieliśmy nadzieję, że nasze zespoły wrócą do naszych studiów bliżej daty premiery. Ze względu na panujące warunki, które nie pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie tego procesu, a także biorąc pod uwagę ciężką pracę, jaką zespoły wykonują w domu, uważamy, że należy poświęcić dodatkowy czas, aby zrealizować wizję Battlefield 2042 dla naszych graczy.

Wasz entuzjazm  dla nas inspiracją. Wierzymy w grę, którą tworzymy i dziękujemy Wam  za cierpliwość, w czasie, gdy my szlifujemy jej ostatnie elementy.

Informacje dotyczące Open Bety pojawią się jeszcze w tym miesiącu.


Battlefield 2042 będzie dostępne od 19 listopada na całym świecie na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC na platformach Origin, Steam i Epic Games Store.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze