Markowe ubrania i personalizacja postaci w Farming Simulator 22

Mamy tu fanów Farming Simulator?

Deweloper i wydawca GIANTS Software z przyjemnością przedstawia nowy kreator postaci w Farming Simulator 22, zawierający m.in. wiele ubrań i akcesoriów. Wraz z wprowadzeniem rozgrywki międzyplatformowej, pozwalającej graczom współpracować na wirtualnych farmach niezależnie od posiadanej platformy, w grze pojawi się również dużo nowych opcji personalizacji postaci, dających możliwość wyróżnienia się z tłumu.

Zobacz również: King’s Bounty 2 – recenzja gry. Przebrzmiała legenda

farming simulator

Aktualne trendy modowe – kalosze, broda i firmowy strój

W Farming Simulator 22 gracze będą mogli wybrać swojej postaci płeć, styl uczesania, rodzaj zarostu, a także założyć specjalne stroje od największych firm przemysłu rolniczego. Ponadto w grze znajdą się akcesoria takie jak nakrycia głowy, rękawiczki, okulary oraz modne dodatki.

Zobacz również: Horizon Zero Dawn: Raróg, tom 1 – recenzja komiksu. Disney, to Ty?

Gracze w Farming Simulator 22 będą mogli stworzyć farmera z dużą krzaczastą brodą oraz efektownymi bokobrodami, ubranego w skórzaną kurtkę i solidne buty lub energiczną farmerkę z kucykiem, w odzieży ochronnej i w specjalnych okularach, prowadzącą wielkie maszyny do cięcia drewna. Zmienianie ubrań odpowiednich do obecnie wykonywanych zadań na farmie będzie możliwe w dostępnej garderobie.

Załóż odzież swojej ulubione marki  

Oprócz standardowych ubrań wirtualni farmerzy będą mogli założyć również odzież znanych marek. Dostępne są na przykład dedykowane zielone ubrania, które idealnie będą pasować podczas pracy na maszynach firmy John Deere.

W Farming Simulator 22 znajdą się ubrania Case IH, CLAAS, Fendt, Massey Ferguson, Valtra oraz wielu innych firm. Wirtualni farmerzy mogą bezpiecznie pracować na swoich gospodarstwach dzięki ELTEN – zaufanemu partnerowi GIANTS Software, który zajmuje się produkują obuwia ochronnego oraz firmie Engelbert Strauss wytwarzającej wysokiej jakości odzież ochronną.

Zobacz również: PlayStation Showcase 2021 – podsumowanie

farming simulator

Więcej opcji personalizacji farmy

Opcje personalizacji na gospodarstwie nie zamykają się wyłącznie do stworzenia postaci. Wraz z nowym trybem tworzenia gracze będą mogli dostosować swoją farmę do własnych potrzeb. Wielkie budynki, zakłady produkcyjne, silosy, hale z maszynami oraz zagrody dla zwierząt nadadzą gospodarstwu imponujący rozmiar.

Indywidualnego uroku każdej farmy dodadzą ogrodzenia, lampy, altany, drzewa oraz inne rośliny. Usprawnione narzędzia do zmian terenu pozwolą graczom wpłynąć na otaczające ich środowisko.

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie gry.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze