Muzyka z Heroes of Might and Magic III w przepięknym wydaniu

O. Mój. Boże. Czy to nie jest najpiękniejsze wydanie soundtracka, jakie widzieliście?

Heroes of Might and Magic III to gra kultowa, która mimo dwóch dekad na karku, dalej ma wierne grono fanów. Równie kultowy co sama gra jest jej soundtrack. Nie dało się go jednak łatwo zakupić – do dziś. Przepiękne, specjalne wydanie winylowe soundtracku pojawiło się w pierwszym, limitowanym do tysiąca sztuk nakładzie w sklepie Game Music. To przepiękne wydanie kosztuje 49 Euro, czyli coś około 230 złotych i występuje w czterech wersjach kolorystycznych. Link do sklepu znajdziecie tutaj.

Zobacz również: Gamedec – recenzja gry. Cyberpunk, na jaki czekałem

Sam przyznaję, że kilka miesięcy temu miałem okropną zajawkę na soundtracki z filmów, gier i seriali. Hirki 3 były na tej liście must have, ale co ciekawe, jedyny możliwy w Polsce do zdobycia soundtrack produkcji był dostępny wyłącznie w jednym z wydań specjalnych gry (nie wiem, czy nie Extra Klasyki). Widziałem go ostatnio na OLX za jakąś sumkę oscylującą wokół stówki czy dwóch. To winylowe wydanie wygląda obłędnie i choć nie posiadam gramofonu, zastanowię się porządnie nad kupnem muzyki z gry.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze