GTA: The Trilogy oficjalnie

Ja rozumiem – nostalgia i tak dalej, ale… Serio?

Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas powracają. Rockstar potwierdził plotki krążące od dobrych kilku tygodni w sieci. Trylogia GTA otrzyma liczne poprawki, mające poprawić komfort gry. Studio jednak nie robi remake’ów – o nie. Dalej nas czeka ta sama grafika, co w remasterze tych gier z czasów PS4.

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 – recenzja gry. Kandydat do miana gry generacji

I tu właśnie mam problem. Rockstar się cholernie rozleniwiło ostatnimi czasy i zbijają kasę na już wydanych produkcjach. GTA V na trzech generacjach? Fuck it, klasyczna trylogia GTA jest już na CZTERECH. Remake przyjąłbym z rozkoszą, ale taki nostalgiczny skok na kasę? Ja osobiście podziękuję.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutuje jeszcze w 2021 roku na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz PC. W 2022 roku kolekcja trafi również na urządzenia mobilne.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze