The Invincible – krótka zapowiedź gry opartej na powieści Stanisława Lema

Za The Invincible (Niezwyciężony) odpowiada polskie studio Starward Industries, które jak dotąd nie stworzyło jeszcze żadnej gry. Po pierwszym trailerze z produkcji możemy jednak być pewni świetnego klimatu.

The Invincible ma być grą przygodową z elementami thrillera, gdzie główną rolę będzie odgrywać przede wszystkim niezwykły świat wykreowany przez Stanisława Lema – powieść Niezwyciężony miała premierę w 1964 roku, więc ówczesna wizja przyszłości przedstawiała zupełnie inny charakter niż ta współczesna.

Zobacz również: Gran Turismo Sport DLC – poradnik dla nubów, leszczy i wafli

Akcja The Invincible dzieje się przed nastaniem ery cyfrowej. Fabuła skupia się na na poczynaniach członka międzygwiezdnej misji badawczej. Gdy naukowcy odpowiadają na wezwanie sygnału ratunkowego z Regis III, trafiają na nieprzyjazną planetę skrywającą mroczne sekrety.

Gra ukaże się w 2022 roku na PC, Xbox Series X/S oraz PS5.

Mateusz Chrzczonowski

Nie zna się, ale czasem się wypowie. Najczęściej na tematy gamingowe, bo na graniu i czytaniu o grach spędził większość życia. Nie ukrywa zboczenia w kierunku wszystkiego, co pochodzi w Kraju Kwitnącej Wiśni czy też niezdrowego zauroczenia kinem z różnych zakątków Azji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze