GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się 11 listopada. Mamy pierwszy zwiastun

Trzy legendarne miejsca, trzy wspaniałe opowieści, jedna pełna kolekcja. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zawiera tytuły, które zdefiniowały cały gatunek gier: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Każdy z nich został ulepszony dla nowej generacji sprzętu.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępne w wersji cyfrowej od 11 listopada w sklepach PlayStation Store, Microsoft Store na Xbox, Nintendo eShop oraz Rockstar Games Launcher. Wersja pudełkowa na Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One ukaże się 7 grudnia.

Zobacz również: Najlepsze gry na PlayStation 3

Doświadczcie gier, od których wszystko się zaczęło — w tym niespotykanej wcześniej swobody i imersji trzech żywych i dynamicznych światów pełnych zabawnej akcji, bogatych historii, kinowej fabuły, klasycznych postaci i niezapomnianej muzyki.

Klasyczne światy Liberty City, Vice City i San Andreas przybywają na współczesne platformy dzięki Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, które otrzyma nowoczesne sterowanie z GTA V oraz szeroki wachlarz ulepszeń graficznych, np. zwiększoną rozdzielczość i dodatkowe efekty wizualne, a także mnóstwo innych usprawnień. Wszystkie trzy gry zyskają nowe oblicze, które pozostanie jednak wierne oryginałom i zachowa charakterystyczną pierwotną estetykę.

Zobacz również: Deathloop – recenzja gry. Czy możesz choć raz zrobić tak, żeby nie było nudno?

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition wprowadza nowoczesne ulepszenia sterowania, w tym poprawione celowanie i namierzanie, odświeżone koła wyboru broni i stacji radiowej, zaktualizowane minimapy z lepszą nawigacją, która pozwala graczom ustalać własne punkty nawigacyjne w drodze do celu i znacznie więcej. Wersja na Nintendo Switch zawiera także dedykowane dla Switch sterowanie, w tym przybliżanie i zmienianie widoku za pomocą ekranu dotykowego, a także swobodne celowanie analogowymi kontrolerami Joy-Con.

Wśród innych ulepszeń tych trzech tytułów znajdują się m.in. przebudowany od podstaw system oświetlenia; poprawione cienie, pogoda i odbicia światła; ulepszone modele postaci i pojazdów, a także zwiększona rozdzielczość tekstur budynków, broni, dróg, wnętrz i nie tylko. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zawiera także wiele ulepszeń otoczenia, w tym nowe listowie, gładsze powierzchnie i wydłużony dystans wyświetlania obiektów, co wprowadza w uniwersum gry nową głębię i przejrzystość.

Gracze mogą też doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition w Xbox Game Pass od 11 listopada, a Grand Theft Auto III – The Definitive Edition w PlayStation Now od 7 grudnia.

Źródło: informacja prasowa

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze