HORDE MODE pojawia się w DOOM Eternal wraz z aktualizacją 6.66

Dziś w DOOM Eternal pojawia się aktualizacja 6.66zawierająca krwawy cios bezpłatnej zawartości dla wszystkich graczy.

Aktualizacja 6.66 to nowy, zręcznościowy Horde Mode, ulepszony BATTLEMODE 2.0, dwa nowe poziomy eksperckie i nie tylko! Sprawdź się w rywalizacji z innymi graczami i pnij się w górę rankingów sezonowych w nowym, zręcznościowym Horde Mode. 

  • Zaczynasz ze wszystkimi usprawnieniami, runami i ulepszeniami, a jeśli chodzi o broń, masz do dyspozycji jedynie strzelbę bojową.  

  • Pokonaj fale demonów, odblokuj dodatkowe giwery i walcz na trzech pełnych wyzwań poziomach.  

  • Zalicz wszystkie starcia i łamigłówki, aby odblokować ponad 7 nowych skórek, w tym Slayera z DOOM-a II i Slayera motocyklistę.  

  • Rywalizuj ze sobą i innymi Slayerami, aby osiągnąć jak najlepszy wynik w sezonowym rankingu, grając na wyższych poziomach trudności, zaliczając dodatkowe rundy, zabijając specjalne demony, unikając korzystania ze wzmocnionej broni i nie tylko. 

Zobacz również: DOOM Eternal – recenzja gry. KREW, ROZPIERDUCHA I HEAVY METAL!

 

Zagraj w ulepszonym BATTLEMODE, trybie rywalizacji 2 na 1 dla wielu osób, w którym dwa kontrolowane przez graczy demony mierzą się z jednym, w pełni wyposażonym DOOM Slayerem. Zawiera zupełnie nowy system rankingowy oparty o serie, a także nagrody i matchmaking, rankingi, nową arenę o nazwie Twierdza oraz nowego grywalnego demona – rycerza zgrozy. 

Na poziomach eksperckich Jądro Marsa i Włócznia Świata zmierz się ze zremiksowanymi starciami z demonami, w których wrażenia z walki będą całkiem nowe. Pokaż światu, że udało ci się opanować te wyzwania godne najwspanialszych Slayerów.  

Aktualizacja 6.66 jest dostępna już dziś, na PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze