Moonfall – nowy zwiastun filmu katastroficznego Emmericha

Moonfall to najnowszy film katastroficzny science-fiction autorstwa mistrza gatunku – Rolanda Emmericha. W sieci dostępny jest już zwiastun superprodukcji.

Roland Emmerich powraca do pełnych efektów specjalnych hollywoodzkich filmów o destrukcji Ziemi i inwazji z kosmosu z wielkim „bum”! Twórca między innymi Dnia Niepodległości w nowej produkcji pokaże tajemnicze kosmiczne zagrożenie, które nadejdzie z ciemnej strony Księżyca.

Zobacz również: Garfield przemówi głosem Chrisa Pratta w nowym filmie

Monfall to opowieść o Jo Flower, byłej astronautce, która pracuje na kierowniczym stanowisku w NASA. Próbuje ona zapobiec nadchodzącej apokalipsie – zderzeniu Ziemi z Księżycem. Istnieje jednak pewien problem. W jej plan wierzą jedynie dawny znajomy Jo, astronauta Brian Harper oraz zainteresowany teoriami spiskowymi K.C. Houseman. Trójka wyruszy w misję ostatniej szansy, by odkryć, że naturalny satelita ziemski wcale nie jest tym, czym się na początku wydawał…

W Moonfall wystąpią gwiazdy takie jak Halle Berry, Patrick Wilson, Donald Sutherland oraz John Bradley. Do śmietanki dołączą także Michael Pena, Charlie Plummer, Kelly Yu, Eme Ikuwakor oraz polskie nazwisko, Carolina Bartczak. Scenariusz został przygotowany przez reżysera we własnej osobie, przy wsparciu Haralda Klosera oraz Spensera Cohena.

Źródło: YouTube/materiały prasowe

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze