Better Call Saul – finałowe odcinki zadebiutują już na wiosnę

W Internecie przeczytać można wywiad z grającą w serialu Better Call Saul Rheą Seehorn. Z rozmowy fani dowiedzieli się, że pomimo opóźnień, które spowodowała sytuacja zdrowotna Boba Odenkirka, ostatni sezon serialu zadebiutuje już wiosną 2022 roku.

Z tekstu wynika również, że szósta seria celebrowanego spin-offu Breaking Bad, na którą złoży się aż trzynaście odcinków, zostanie podzielona na dwie części, które debiutować będą najprawdopodobniej z kilkumiesięczną przerwa.

Zobacz również: The Eternals: ban w kinach Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Katarze przez wątek LGBT

Rhea Seehorn w rozmowie promowała głównie swój najnowszy serial – Cooper’s Bar. Wyjawiła także, że ostatni sezon Better Call Saul będzie wyjątkowo szalony i szokujący dla widzów. Aktorka odmówiła sugerowania, jakich wątków można spodziewać się z jej postacią w roli głównej. Przypominamy, że grana przez Seehotrn Kim Wexler w ostatnim ukazanym odcinku pokazała przed widzami zupełnie inną twarz…

Scenariusz serialu powstał z ręki Petera Goulda oraz Vince’a Gillgana – ten ostatni nie współtworzył tekstów przez ostatnie lata ze względu na inne zobowiązania. Stała obsada serialu oczywiście zostanie, powrócą Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando oraz Giancario Esposito.

Poniżej niespodzianka dla widzów z okazji… Międzynarodowego Dnia Kanapki.

Źródło: YouTube/thebulletintime.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze