Star Wars: Stara Republika – na wielkim ekranie już w 2023 roku?

Kilka wyjątkowo wiarygodnych źródeł jest zgodnych co do plotek dotyczących najbliższego filmu spod znaku Star Wars!

Przypominamy, że podczas Disney Investor Day 2020 fani otrzymali informację, że najbliższym filmem, który pojawi się pod koniec 2023 roku, będzie Rogue Squadron, reżyserowany przez Patty Jenkins. Od dnia tego „objawienia” fani mogli zapoznać się ze sporadycznymi informacjami dotyczącymi projektu. Do dziś jednak nie wiadomo o nim nic konkretnego. Niedawno okazało się, że prace nad filmem prężnie trwają, jednak jego premiera może być przesunięta na 2024 rok.

Zobacz również: Star Wars. Wielka Republika: W Ciemność – recenzja książki

Wczoraj widzowie mogli dowiedzieć się, że intensywne prace nad filmem mają ruszyć w przyszłym roku. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że – według BigScreenLeaks, nie będzie to ani Rogue Squadron, ani żaden inny film, nad którym mieli by pracować Taika Waititi i Kevin Feige.

Najnowsze, choć niepotwierdzone informacje donoszą, że akcja tajemniczego filmu nad którym prace mają rozpocząć się pod koniec 2023 roku, rozgrywać będzie się w czasach Starej Republiki. I ma to nawet sens! W końcu jakiś czas temu zapowiedziano remake kultowej gry Knights of the Old Republic. To właśnie ta gra uczyniła Starą Republikę popularną i bardzo lubianą.

Zobacz również: Star Wars: Visions – recenzja serialu. Czy moc jest silna w tym anime?

Jordan Maison donosi, że film nie będzie adaptacją, będzie opowiadał inną, oryginalną historię. Dodaje on również, że prace nad produkcją trwają od pewnego czasu i z pewnością nie będzie to jedyny projekt dotyczący tego okresu.

Źródło: Twitter/nawpic.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze