Zwiastun nowości w Assassin’s Creed Valhalla. 4 krypty i potworny festiwal w drodze

W Assassin’s Creed Valhalla właśnie pojawiła się nowa, darmowa aktualizacja. Co takiego kryje się w łatce 1.4.0? 

Aktualizacja 1.4.0 jest już dostępna na wszystkich platformach, na których Valhalla się pojawiła. Jej wielkość to odpowiednio:

  • 25 GB dla Xbox Series X/S;
  • 20 GB dla Xbox One;
  • 20,3 GB dla pecetów;
  • około 7 GB dla PS5;
  • 4,5 GB dla PS4.

W tych cyferkach zaś zawierają się nowości takie jak trwający od 11 listopada do 2 grudnia 2021 festiwal Oskoreia (Dziki Gon Odyna). W jego trakcie gracz zyska dostęp do aktywności takich jak wyzwania związane z jazdą konną czy też „turnieje przeciwko duchom”. Wydarzenie utrzymano w mrocznym, przesyconym mgłą, thrillerowym klimacie. Nie brakuje też walk z różnorakimi potworami.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki – recenzja gry. To było ciekawe

Prócz tego wraz z aktualizacją w grze pojawiły się cztery nowe krypty na terenie Anglii. Za rozwiązanie tamtejszych łamigłówek gracz może liczyć na świeżo dodane trofea oraz, oczywiście, nienajgorszy łup z tamtejszych skrzynek.

Poza nowościami łatka 1.4.0 wprowadza też trochę poprawek. Naprawia ona między innymi problem z zablokowanym rozpoczęciem lub zakończeniem niektórych misji pobocznych, a także koryguje kłopotliwy interfejs. Deweloperzy napomykają też o poprawkach w niektórych teksturach. Pełną listę poprawek można znaleźć tutaj.

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze