Black Friday w PlayStation – wyciekł baner z ofertą

Już niedługo Sony zaprezentuje nam dużą promocję – specjalne banery na Black Friday są już gotowe! Promocja obejmie gry na PlayStation 5 i Play Station 4 oraz PlayStation Plus, które dostępne będą w lepszej cenie. Oferta od Sony ruszy w przyszłym tygodniu, 19 listopada.

Black Friday nadchodzi! W nadchodzący piątek rozpocznie się duża promocja. Gracze będą mieli okazję sięgnąć po gry na PS5 i PS4. Dodatkowo materiały promocyjne potwierdziły, że przecena gier dotyczyć będzie także produkcji na PlayStation Plus.

Zobacz również: Fortnite i PS5 zdecydowały się na zakończenie współpracy z Travisem Scottem

Wiadomości, które dotyczą promocji, zostały opublikowane przez niemieckiego gracza, Thomascha. Trafił on na wcześniej przygotowane przez niemiecki oddział PlayStation ulotki. Potwierdzają one nadchodzące ważne dla graczy wydarzenie. PlayStation Black Friday wystartuje 19 listopada i trwać będzie przez ponad tydzień.

Zobacz również: PlayStation Plus na listopad z 6 grami!

Grafika na ulotkach zobaczyć można pierwsze produkcje, które dostępne będą do kupienia w niższej cenie. W ofercie ma pojawić się również promocja na PS Plus. Cena abonamentu na rok zostanie obniżona o 33%. Większe szczegóły zostaną zaprezentowane fanom PlayStation w późniejszym czasie. Pomimo tego już teraz fani gier na konsole od Sony mogą szykować się na spore zakupy, za niższa cenę!

Źródło: YouTube/pushsquare.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze