Ms. Marvel z teaserem i przybliżoną datą premiery

Niedługo po ogłoszeniu przez Disney+ wprowadzenia kilkunastu nowych tytułów o superbohaterach w wersji IMAX, przyszła do nas wiadomość, w której na platformie możemy spodziewać się premiery serialu Ms. Marvel. Wszystko wskazuje na opóźnienie produkcji w czasie. Nie ma jednak nic straconego, gdyż w związku z Disney+ Day udostępniono teaser serialu o przygodach Kamali Khan.

Kamala Khan działająca pod pseudonimem Ms. Marvel urodziła się w New Jersey w muzułmańskiej rodzinie, a jej rodzicami są imigranci. Gdy Kamala podrosła, zaczęła chodzić do szkoły i poznała tam swoich serdecznych przyjaciół – Nakię Bahadir oraz Brunona Carrelli, których traktowała jak najbliższe rodzeństwo. W drugiej klasie podstawówki nastolatka spotkała się po raz pierwszy z rasizmem. By uciec od okrutnej i rasistowskiej rzeczywistości, przenosiła się w świat multimedialny, zgłębiając opowiadania o superbohaterach oraz czytając fan-fiction. Jej największym wzorcem do naśladowania stanowiła Kapitan Marvel, która stanowiła inspirację do jej przydomka. Będąc otoczona licznymi przygodami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji młoda bohaterka sukcesywnie przemienia się w kopiącą tyłki superbohaterkę.

Początkową premierę serialu Ms. Marvel zaplanowano na bieżący rok. Jednak po sieci zaczęły krążyć obalające te informacje przecieki. Niestety w październiku pojawiły się łamiące serce spekulacje, które przewidziały premierę odcinków z nową bohaterką uniwersum Marvel’a na lato 2022 roku.

Zobacz również: Baymax- pojawił się zwiastun serialu

Fot. Fragment z pierwszego tomu komiksu o Ms. Marvel – Niezwykła

Doniesienia z pierwszej ręki odnośnie oficjalnej, przybliżonej daty publikacji serialu podała Christine McCarthy, czyli dyrektorka finansowa Disneya. McCarthy oznajmiła, że Ms. Marvel zadebiutuje na platformie Disney+ najwcześniej w czwartym kwartale następnego roku. Jak się również okazuje, przesunięcie premiery w głównej mierze spowodowały zmiany w grafiku filmowym studia.

Mimo wszystko, fani Kamali Khan mają powody do radości. W związku z eventem Disney+ Day udostępniono w sieci krótki teaser trailer serialu Ms. Marvel. Widać na nim zmienione względem komiksów moce superbohaterki, jak i również jej początki w tejże roli.

Zobacz również: Nieśmiertelny Hulk, tom 1 – recenzja komiksu. Marvel Fresh w natarciu

https://www.youtube.com/watch?v=Xs4dJZxEWzU&ab_channel=ifilms

https://twitter.com/yelenaswhistle/status/1459203457877897219

Źródło: YouTube/materiały prasowe/komiks Ms. Marvel wydawnictwa Egmont/Twitter

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze