To nie wypanda – nowy zwiastun już w sieci

Disney, współpracując ze studiem Pixar już wiele razy dali nam powody do zachwytów. Animacje, jakie dostarczają, są zawsze świetnej jakości, niosąc dodatkowo ważne życiowe lekcje, dla tych dużych jak i małych. Do sieci trafiła zapowiedź najnowszego filmu To nie wypanda

Dla wielu z nas filmy Pixara to zapewne spora część dzieciństwa (bądź rodzicielstwa). Disney i Pixar szykują dla nas kolejną dużą produkcję, na którą wręcz trzeba będzie rzucić okiem. A w szczególności, jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziecie chcieli dowiedzieć się czegoś o dorastaniu. Bo o tym właśnie opowie najnowsza animacja — To nie wypanda.

Zobacz również: Disney+ Day – Streamingowy gigant z masą zapowiedzi

To nie wypanda
Fot. Materiały prasowe/Disney Pixar

Opis filmu: W filmie Disneya i Pixara pt. To nie wypanda poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, niesprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandkę rudą!

Zobacz również: Co w duszy gra – recenzja filmu. Nie utoń, szukając oceanu

Fot. Materiały prasowe/ Disney Pixar

Za reżyserię odpowiada zdobywczyni Oscara, Domee Shi, odpowiedzialna za krótkometrażową animację studia Pixar, Bao. Produkcją animacji zajmie się Lindsey Collins. Kiedy przyjdzie nam zobaczyć przygody Mei Lee na dużym ekranie? Już 11 marca 2022 roku.

Źródło: Disney

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze