2. sezon Arcane oficjalnie potwierdzony!

Zgodnie ze spekulacjami fanów, Arcane, serial na podstawie lore gry League of Legends, nie zakończy się na jednym sezonie. Riot Games oficjalnie oznajmiło, iż druga część produkcji już powstaje.

Dzisiaj, 21 listopada, na youtube’owym kanale League of Legends pojawił się teaser zapowiadający 2. sezon Arcane. Niewiele ponad trzydziestosekundowy filmik nie ujawnia jednak zbyt wiele. Pokazano na nim jedynie animowane logo serialu, z kolei w tle słychać tajemniczy, pozbawiony kontekstu dialog. Filmik oznajmia, że drugi sezon jest już w produkcji, aczkolwiek to by było na tyle.

Zobacz również: Arcane. Akt 3 – recenzja serialu. Końcówka z przytupem

Odrobinę więcej informacji zdradził jednak jeden z CEO Riotu, nicolo. Na swoim twitterze opublikował on następujący wpis:

Zgodnie z jego wypowiedzią, 2. sezon Arcane nie zajmie studiu tak dużo czasu jak pierwszy, aczkolwiek mimo wszystko nie ma szans, aby pojawił się w 2022 roku. Fani będą więc musieli poczekać jeszcze co najmniej rok, aby poznać dalsze losy bohaterów. Wielu z pewnością będzie zawiedzionych z powodu tak długiego czasu oczekiwania, jednak nie ma co się deprymować – jeśli seria ma utrzymać obecny poziom, nie może być robiona na szybko. Dlatego też warto uzbroić się w cierpliwość i śledzić media społecznościowe twórców – pewnie prędzej czy później zdradzą nam tam coś więcej.

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze