Mass Effect jako serial od Amazona co raz bliżej!

Fani serii Mass Effect mogą otwierać szampany! Albo wręcz przeciwnie! Kto wie, w końcu to 2021 rok!

Do nakręcenia serialowej ekranizacji kultowej serii od BioWare – Mass Effect – przymierza się jeden ze streamingowych gigantów, Amazon Prime. Nic jednak jeszcze nie zostało potwierdzone, lecz Jennifer Salke, członkini zarządu Amazona, zapowiedziała inwestycję studia w produkcje skupiające się wokół fantasy oraz science-fiction. Co ciekawe, rok temu firma nabyła prawa do ekranizacji Falloutado którego zaangazowano Jonathana Nolana i Lisę Joy.

Zobacz również: Growing Up – recenzja gry. Kurde, wciągnąłem się

Mass Effect to gra fabularna w klimatach science-fiction, stworzona przez BioWare. Zapewnia skoncentrowaną na fabule rozgrywkę okraszoną niezwykłej jakości grafiką. Gracz wciela się w rolę pierwszego człowieka, który przyjął rolę obrońcy galaktycznego pokoju. Jego misją jest powstrzymanie armii niegdyś legendarnego agenta, buntującego się przeciwko panującemu porządkowi. Prowadząc swój elitarny oddział przez liczne światy, odkryje, że prawdziwe zagrożenie jest większe, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Osobiście nie jestem zapalonym fanem tej serii. Przyznaję jednak, że Mass Effect to bardzo dobra trylogia, która zapisała się wielkimi zgłoskami w historii gier video. Po nieudanej kontynuacji w postaci części Andromeda, fani dostaną – najprawdopodobniej – bezpośrednią kontynuację, powiązaną w jakimś stopniu z komandorem Shephardem. Nie znamy jednak jeszcze szczegółów gry.

Źródło: Deadline/EA

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze