Wronged Us – o kurde, ta gra zapowiada się niepokojąco!

Krzysztof Wdowik się zakochał, a zdarza się to dosyć rzadko. Czyżby czekał na nas horror, który za kilka lat będzie wymieniało się obok takich marek jak Resident Evil czy Silent Hill?

Podczas Golden Joystick Awards nie dostaliśmy za wielu zapowiedzi (bo te przyjdą zapewne podczas innych nagród). Niemniej, jedna z tych zapowiedzi powinna zaintrygować wszystkich maniaków horrorów. Wronged Us to nowy survival horror od Delusional Studio

Według informacji na stronie, możemy przeczytać, że gra jest wciąż we wczesnym stadium rozwoju. Pierwotnie planowana na 2022 rok, twórcy z powodu pewnych zmian celują w 2023 rok. Co ciekawe, twórcy przyznają, że czerpią z jednych z najbardziej kultowych gier. Historia i klimat zainspirowany jest Silent Hill. Gameplay został stworzony na bazie tego z Resident Evil. Co ciekawe, Wronged Us ma również czerpać z… Dark Souls. Gra ma mieć otwarty świat oraz NPC-ów na modłę tych z produkcji From Software. Dodatkowo, gracz nie dostanie jasnej odpowiedzi na to, że zaczął, skończył czy nie podołał misji pobocznej od NPC-a.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Gra ma zadebiutować na PC-ty oraz konsole. Wronged Us ma być nastawione na filmowe doświadczenie. Akcja będzie działa się w małym miasteczku, które gracz ma za zadanie eksplorować, stawiając przy tym czoło różnym monstrom, rozwiązując zagadki oraz przeżywać chwilę grozy.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze