The Silent Sea- nowy zwiastun koreańskiego thrillera

The Silent Sea to kolejna koreańska produkcja z kuźni Netflixa. Zdecydowanie serwis streamingowy kuje żelazo, póki gorące. Po ogromnym sukcesie Squid Game platforma wypuszcza coraz więcej koreańskich produkcji. Ostatnio swój debiut miał Hellbound, o którym więcej możecie przeczytać tutaj. Mieliśmy już morderczą grę, potwory siejące zagładę. Co dalej? Już odpowiadam na to pytanie: tym razem przeniesiemy się w kosmos w nowym thrillerze. 

Akcja osadzona jest w przyszłości, w której planeta cierpi z powodu braku wody i żywności spowodowanego pustynnieniem. Yoon-Jae jest żołnierzem agencji kosmicznej. Zostaje wybrany do zespołu, w tym Ji-An, zmierzającego na Księżyc. Ich misją jest odzyskanie tajemniczej próbki z opuszczonej stacji badawczej. W rolach głównych wystąpią Gong Yoo (którego możecie kojarzyć ze Squid Game), Bae Doona, a także Lee Joon, Heo Sung-tae oraz Lee Moo-saeng.

Zobacz również: Squid Game recenzja pierwszego sezonu. Traumatyczne zabawy.

Pierwszy sezon będzie składał się z 6 odcinków. Serial The Silent Sea jest adaptacją krótkometrażowego filmu The Sea of Tranquility z 2014 roku, napisanego i wyreżyserowanego przez Choi Hang-yonga, który będzie również reżyserem serialu. Za scenariusz odpowiada Park Eun-kyo, a producentem wykonawczym jest Jung Woo-sung.

A jak wypadnie nowy serial? Tego dowiemy się już 24 grudnia na platformie Netflix. Poniżej znajdziecie zwiastun produkcji.

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze