Spider-Man dostanie kolejną trylogię!

Amy Pascal, producentka filmów o Spider-Manie potwierdziła wiadomość, na którą czekał chyba każdy.

Spider-Man z Tomem Hollandem w roli głównej doczekał się jak na razie trzech odsłon – Homecoming, Daleko od domu oraz zbliżającą się wielkimi krokami Bez drogi do domu. Amy Pascal zdradziła jednak dla serwisu Fandango, że Sony nie zamierza zaprzestać współpracy z Marvelem po Bez drogi do domu. Twórcy mają już w głowie pomysł na następną trylogię filmową.

Zobacz również: Nieśmiertelny Hulk, tom 1 – recenzja komiksu. Marvel Fresh w natarciu

Spider-Man: No Way Home to trzeci solowy film o przyjaznym pająku z sąsiedztwa w MCU. To także film, o którym dotychczas nie było wiadomo prawie nic. Sprawę w swoje ręce wzięli więc fani i scooperzy. Doszło do masy wycieków, ujawnienia informacji prawdziwych, jak i kompletnie wyssanych z palca. Już pierwszy trailer do filmu zrobił na widzach piorunujące wrażenie. 24 godziny. Tyle wystarczyło, by zapowiedź odtworzono na YouTube 355,5 miliona (!) razy, co było absolutnym rekordem. To wszystko jest dowodem piorunującego fenomenu i siły marki. Film trafi do kin 17 grudnia bieżącego roku.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze