Tyler Rake – ruszyły prace na planie kontynuacji filmu

Netflix ma w swojej bazie wiele dochodowych marek. Serwis streamingowy coraz ciężej pracuje nad tym, by widzowie coraz częściej sięgali po ich usługę. Jedną z taktyk jest tworzenie produkcji ze słynnymi aktorami w roli głównej. Jedną z takich właśnie był Tyler Rake: Ocalenie, gdzie tytułową rolę zagrał sam Chris Hemsworth. Fanów aktora zapewne ucieszy fakt, że na planie kontynuacji padł niedawno pierwszy klaps. 

Netflix to kopalnia najróżniejszych produkcji. Część z nich to prawdziwe perełki, a inne przechodzą bez echa. Niestety większość z nich to ta druga kategoria. Niezależnie od tego, jak oceniamy stan produkcji Netflixa, serwis stara się wciąż rozwijać. Wypuszczają coraz więcej wysokobudżetowych produkcji, zatrudniając znanych aktorów, podbijających oglądalność. Chris Hemsworth należy do tej kategorii artystów. Wystąpił on w dość głośnej produkcji Tyler Rake: Ocalenie, która doczeka się swojego sequela. Prace zdjęciowe na planie już ruszyły.

Zobacz również: Nasze magiczne Encanto -recenzja filmu. Bajeczny musical w wykonaniu Disneya

Reżyser produkcji, Sam Hargrave, poinformował na swoim Instagramie o rozpoczęciu zdjęć na planie kontynuacji filmu Tyler Rake: Ocalenie. Na załączonym wideo widać, że sequel będzie znacząco odbiegał od tego, co przedstawiono w pierwszej części filmu. Sama fabuła natomiast nie została jeszcze zdradzona. W roli głównej znów przyjdzie nam zobaczyć Chrisa Hemswortha.

Zobacz również: Bo we mnie jest seks – recenzja filmu. Polska Marilyn Monroe na wielkim ekranie!

Źródło: Instagram

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze