Alec Baldwin udzielił wywiadu na temat wypadku na planie Rust – „Nie pociągnąłem za spust”

21 października tego roku doszło do przerażającej tragedii. Na planie filmu Rust zginęła operatorka kamery, Halyna Hutchins. Reżyser Joeal Souza został ranny. Oba wypadki zdarzyły się w tym samym czasie. Do obu doprowadziły rany postrzałowe. Broń, która odpowiedzialna jest za te zdarzenia, trzymał Alec Baldwin, słynny hollywoodzki aktor. Ponad miesiąc po tragedii, postanowił on przeprowadzić wywiad dla ABC News na temat jego odczuć, przeżyć i prawdy za tym tragicznym wydarzeniem. 

Popkulturowcy informowali o tym wydarzeniu ponad miesiąc temu. Na farmie Bonanza Creek w pobliżu Santa Fe w Nowym Meksyku doszło do szokującej tragedii. W czasie kręcenia, w tamtym miejscu westernu o tytule Rust, Alec Baldwin przypadkowo postrzelił dwie osoby, reżysera, Joela Souzę oraz Halynę Hutchins, operatorkę. Mężczyzna został ranny i całe zdarzenie przeżył. Natomiast kobieta zmarła z powodu odniesionych ran. Do tej pory nie udzielał on obszernych wywiadów na temat tego zdarzenia. Dochodziły do nas tylko zdjęcia, na których widać, że roztrzęsiony wspiera rodzinę operatorki. Wygląda jednak na to, że Alec Baldwin przerwał milczenie. Specjalnie dla ABC News, zgodził się on przeprowadzić wywiad. Ukaże się on jeszcze dziś, jednak stacja postanowiła podzielić się paroma fragmentami.

Zobacz również: Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę na planie filmu Rust

Na krótkim wycinku widać, że aktor wciąż nie poradził sobie z tragedią. Całość wywiadu będzie dostępna o 2 w nocy czasu Polskiego na stacji ABC News. Alec Baldwin tłumaczy się w wywiadzie z całego zdarzenia:

Nigdy nie wycelowałbym bronią w nikogo i wystrzelił w jego stronę, nigdy. […] Spust nie był pociągnięty, ja nie pociągnąłem za spust. […] Ktoś umieścił prawdziwy pocisk w broni, pocisk, który nie powinien nawet znajdować się w inwentarzu. […] Wracam pamięcią do tych wydarzeń i myślę co mogłem zrobić? […] Była kimś kochanym przez każdego, z kim pracowała i lubiana przez każdego z kim pracowała i podziwiana… Mam na myśli, nawer teraz nie mogę uwierzyć w to, że jej z nami nie ma. Wydaje mi się to nierealne.

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów grudnia!

Źródło: ABC News

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze