Scarlett Johansson zabrała głos w sprawie konfliktu z Disneyem

W lipcu tego roku Scarlett Johansson pozwala wytwórnię Disney za hybrydową premierę filmu Czarna Wdowa. Miało to zaburzyć warunki jej kontraktu. Wytwórnia ujawniła wynagrodzenie aktorki w wysokości 20 milionów. Ostatecznie po jednej spawie sądowej w październiku konflikt zakończył się ugodą obu stron. Aktorka otrzymała ok 40 milionów dolarów.

Zobacz również: Czarna Wdowa – recenzja filmu. Boska Florence

Scarlett Johansson została laureatką 35 nagrody American Cinematheque Award. Aktorka odbierając statuetkę, wygłosiła przemowę, gdzie odniosła się do konfliktu z wytwórnią.

Myślę, że przede wszystkim trzeba znać swoją wartość i potrafić się bronić. W tej branży pracuję już naprawdę długo. To już prawie trzydzieści lat. Przez ten czas wiele się zmieniło. Myślę, że kiedyś mogłabym pomyśleć: „O matko, jeśli zacznę się bronić, to mogę już nigdy nie dostać pracy. Mogę też znaleźć się na czarnej liście”. Na szczęście to się zmienia z biegiem czasu. I szczerze mówiąc, uważam, że to, co dzieje się w tak ogromnej i uniwersalnej branży, jaką jest przemysł rozrywkowy, jest naprawdę ważne i będę temu przewodzić.

W ceremonii rozdania nagród brał udział także prezes Marvel Studios Kevin Feige, który ogłosił, że Scarlett weźmie udział w tajemniczym projekcie studia. Projekt nie będzie jednak powiązany z postacią czarnej Wdowy.

Źródło:Materiały prasowe/ Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze